Hakkımızda

Tinbasic, özel tasarım ürünleri kaliteli kumaşlarla buluşturarak müşterilerine en iyi deneyimi ulaşılabilir fiyatlarla sunma hedefiyle yola çıkmıştır. Ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken kullanıcının uzun yıllar boyunca, farklı mekanlarda ve zamanlarda kullanabileceği, yalın, şık, zamansız, basic, özgün ve özel tasarımlara sahip olmasını hedefledik. Özgünlüğü ve yalınlığı esas alan zamansız ürünler yaratarak müşterilerimizin satın aldığı ürünleri kullanırken en yüksek faydaya ulaşabilmesini amaçlıyoruz.

Tinbasic ürünlerinin tamamı %100 pamuk kumaşa sahiptir. Böylelikle müşterilerimizin aradığı sadelik ve şıklığın yanında, tinbasic ile en yüksek konfora sahip olmasını da hedefliyoruz. Ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını ve tinbasic müşterilerinin kendilerini kıyafetleri içerisinde mutlu ve konforlu hissetmesini önemsiyoruz. Bu nedenle de %100 pamuk ve dayanıklı kumaşlarla üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Üretimimizin her sürecinde kendimizi sizin yerinize koyuyoruz ve en ufak detaya kadar, sizin için en iyi deneyimi yaratmak için çabalıyoruz. Bu çabamızın bir parçası olarak da tinbasic ürünlerinin hiçbirisinde kaşınmaya ve rahatsızlığa sebebiyet verebilecek sırt etiketleri kullanmıyoruz. Bunun yerine sırt detayında etiket yerine ürünü giyinen kişinin hissetmeyeceği ve rahatsızlık duymayacağı baskı tekniğini tercih ediyoruz.

Ürünlerin dikiş tekniğinden ufak nakışlarına kadar her detayıyla bizzat ilgileniyor, sonuçta ortaya en şık ve en kaliteli ürünlerin çıkması için büyük bir gayretle çalışıyoruz. Hedefimiz tinbasic müşterilerine en iyi ve en verimli alışveriş deneyimini yaşatabilmek.

Tinbasic'in kurucuları da birer tüketici olduğundan kendi alışveriş deneyimlerimizde karşılaşmak istemediğimiz hiçbir durumu size de yaşatmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz de biliyoruz ki, bir tüketici sipariş verdiğinde ürünün eline geçmesini merakla ve heyecanla beklemeye başlıyor. Bu yüzden biz de sizi bekletmek istemiyoruz ve kargolarınızı aynı gün, aksi durumlarda en geç ertesi güne kadar kargoya teslim edip bir an önce size ulaştırmaya çalışıyoruz. Tabi ki bu anlayışımız yalnızca satışlarımız için geçerli değil. Bunun tam tersi durumlarda da iade, değişim ve diğer tüm sorun ve ihtiyaçlarınızda da her zaman önceliğimiz, tüm sorun ve ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak. Bizler de birer tüketici olarak; iade, değişim veya ortaya çıkabilen başka sorunların sizleri sıkıntılı süreçlere soktuğunun farkındayız. Bu nedenle ortaya çıkabilecek bu gibi durumlar bakımından da her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilmek önceliğiyle hareket ediyoruz ve sorunlarınızı en hızlı ve sizin için en kolay biçimde çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Her zaman gelişmeye ve değişmeye inanıyoruz. Bu yüzden de hakkımızdaki görüşlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi bilmeyi oldukça önemsiyoruz. Bize ulaştırdığınız her bir fikri özenle ve detaylıca inceliyor ve yolumuza bu fikirler doğrultusunda devam etmeye gayret ediyoruz. Bize yapacağınız her bir geribildirim bizim için çok kıymetli. Bu yüzden de bize ulaşmasını istediğiniz fikir, görüş, öneri, istek ve taleplerinizi her zaman info@tinbasic.com adresinden bize gönderebilirsiniz. Önceliğimiz ve en önemli hedefimiz sizin memnuniyetiniz!