Oversize T-Shirt Giymenin Avantajları

Son yıllarda sokak modasının da yükselmesiyle birlikte "oversize" diye tabir ettiğimiz bol görünümlü, rahat, büyük beden tişörtler epey popüler hale gelmeye başladı. Tinbasic olarak biz de sizlere %100 pamuktan üretilen oversize t-shirt koleksiyonu sunmaktayız. Peki, oversize t-shirt neden tercih edilir ve avantajları nelerdir?

Rahatlık

Daha bol kesimi sayesinde oversize tişörtler çok daha rahat bir seçenek haline geliyor. Serbest bir şekilde akarak vücuda oturur ve vücudun hava almasını, ferah kalmasını sağlar. Oversize tişörtler, özellikle sıcak havalarda mükemmel bir seçenektir. 

Modaya Uygun Kombin Seçenekleri

Son yıllarda oversize tişörtler, sokak modası stillerine uygun bir şekilde dar pantolonlar, taytlar, bel çantaları ve çeşitli aksesuarlarla oldukça uyumlu bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Bol kesim tişört giymeyi tercih edenlere kombin olarak yanında daha dar kesim ürünler kullanmaları tavsiye ediliyor. Örneğin "skinny" diye tabir ettiğimiz dar kesim pantolonlar ile oversize tişörtler çok iyi bir kombin olabilir. Aynı şekilde küçük bir çanta ya da normal kesim bir ceket de düşünülebilir.

Sıcak Havalar İçin İdeal Seçim

Oversize tişörtlerin vücuda çok yakın durmaması ve havalandırmaya olanak tanıması düşünüldüğünde, yaz ayları için son derece idealdir.

 

Not: Oversize tişört tercih ederken, kendi bedeninizde sipariş vermeniz tavsiye edilir. Normalde beden ölçüsü Medium olan biriyseniz oversize tişört tercih ederken de Medium beden ölçüsünü tercih etmelisiniz.